Ranglijst Rou10iers

Ranglijst van de Rou10iers Kustmarathon Zeeland

                          publicatie: 3-sep-17
Ranglijst van de Rou10iers - 2016 KustMarathon Zeeland                            
2016 2015 Naam Woonplaats 1ste tijd 2de tijd 3de tijd 4de tijd 5de tijd 6de tijd 7de tijd 8ste tijd 9de tijd 10de tijd Totaal
1 1 Wim van Sparrentak Middelburg 2:55:16 2:56:05 2:59:31 3:01:13 3:02:06 3:02:52 3:03:01 3:04:26 3:07:29 3:11:46 30:23:45
2 2 Jan de Wilde Nisse 3:03:15 3:04:30 3:05:16 3:09:39 3:10:53 3:11:37 3:15:53 3:16:16 3:16:35 3:17:42 31:51:36
3 3 Sjaak Brouwer Vlissingen 2:56:50 2:59:01 3:00:45 3:05:07 3:15:59 3:18:00 3:18:50 3:21:45 3:21:47 3:25:58 32:04:02
4 4 Edward de Leng Biggekerke 3:04:29 3:06:05 3:09:59 3:10:44 3:12:01 3:12:31 3:13:13 3:17:49 3:17:51 3:25:03 32:09:45
5 5 Arjan Beije Burgh-Haamstede 3:02:09 3:03:00 3:03:12 3:03:37 3:07:38 3:16:34 3:17:57 3:23:46 3:28:53 3:30:38 32:17:24
6 6 Adriaan Coppoolse Rhoon 3:09:20 3:09:53 3:09:59 3:10:33 3:12:55 3:16:02 3:16:57 3:18:15 3:19:13 3:28:13 32:31:20
7 8 Johnny Ravia Zierikzee 3:01:10 3:04:54 3:07:51 3:13:40 3:18:12 3:18:30 3:18:58 3:20:48 3:26:53 3:29:37 32:40:33
8 14 Erik Kok Arnemuiden 2:59:52 3:02:02 3:02:55 3:15:29 3:17:08 3:18:23 3:18:44 3:24:13 3:29:59 3:40:14 32:48:59
9 7 Rian van de Broeke Vlissingen 3:09:52 3:13:45 3:16:12 3:16:41 3:16:46 3:17:44 3:18:39 3:19:01 3:22:00 3:22:30 32:53:10
10 9 Jaap v.d. Bok Middelharnis 3:10:51 3:10:54 3:15:40 3:16:17 3:16:55 3:17:51 3:19:18 3:22:31 3:23:36 3:27:10 33:01:03
11 10 Gert van der Vinden Biggekerke 3:07:22 3:07:22 3:10:08 3:11:05 3:11:20 3:13:13 3:17:10 3:21:06 3:39:04 3:44:36 33:02:26
12 11 Simon Luckett Haarlem 3:08:12 3:09:19 3:13:43 3:16:59 3:17:42 3:20:40 3:23:42 3:24:15 3:25:08 3:26:28 33:06:08
13 12 Jan Zuidweg Melissant 3:05:30 3:11:21 3:13:31 3:14:37 3:17:15 3:19:56 3:21:32 3:24:43 3:25:28 3:37:04 33:10:57
14 13 Pieter Heggen Breda 2:55:57 3:05:23 3:05:47 3:18:58 3:19:05 3:24:36 3:26:33 3:27:11 3:32:36 3:40:22 33:16:28
15 15 Marius Besuijen Middelburg 3:05:46 3:07:39 3:12:38 3:17:50 3:19:36 3:25:18 3:26:44 3:27:29 3:36:01 3:39:34 33:38:35
16 16 Erik Poppe Biggekerke 3:07:53 3:09:16 3:20:20 3:20:22 3:25:05 3:26:36 3:27:07 3:28:49 3:29:11 3:30:45 33:45:24
17 nieuw André Melissant Sommelsdijk 3:09:54 3:11:35 3:17:14 3:17:26 3:19:44 3:22:51 3:23:50 3:26:08 4:20:14 4:44:51 35:33:47
18 17 Wim Besuijen Middelburg 3:04:10 3:11:14 3:24:56 3:29:05 3:30:29 3:45:32 3:46:32 3:48:25 3:53:20 3:56:23 35:50:06
19 nieuw Martine Lust Brielle 3:20:20 3:27:29 3:30:10 3:30:54 3:31:58 3:34:36 3:40:11 3:43:08 3:45:25 3:47:38 35:51:49
20 18 Richard van de Wege Vlissingen 3:17:29 3:24:13 3:26:20 3:31:34 3:36:18 3:38:41 3:42:26 3:45:15 3:45:27 3:46:00 35:53:43
21 21 Jos den Hollander Goes 3:17:21 3:20:08 3:24:31 3:35:10 3:36:03 3:38:06 3:38:10 3:43:36 3:47:21 3:59:43 36:00:09
22 19 Pieter Wisse Biggekerke 3:24:18 3:24:35 3:26:15 3:30:57 3:35:57 3:41:40 3:43:37 3:43:48 3:43:49 3:49:31 36:04:27
23 20 Archie Staal Burgh-Haamstede 3:12:11 3:21:25 3:24:30 3:26:53 3:28:59 3:35:06 3:37:20 3:40:11 3:56:06 4:42:16 36:24:57
24 22 Leo Dalebout Gapinge 3:30:31 3:32:36 3:35:26 3:36:33 3:38:17 3:39:04 3:42:57 3:43:27 3:46:01 3:46:05 36:30:57
25 nieuw Arthur Pouwelse Middelburg 3:27:04 3:30:58 3:35:35 3:41:29 3:44:37 3:46:08 3:46:47 3:48:17 3:52:02 3:53:22 37:06:19
26 23 Peter Wilbrink Zierikzee 3:29:11 3:33:35 3:34:45 3:35:53 3:39:41 3:40:24 3:46:26 3:53:29 3:57:45 4:00:41 37:11:50
27 24 Piet Moes Koudekerke 3:23:16 3:26:10 3:35:10 3:38:16 3:40:41 3:45:54 3:46:59 3:56:39 4:01:49 4:02:31 37:17:25
28 25 Richard van Belzen Serooskerke  3:27:06 3:28:43 3:30:38 3:32:40 3:41:34 3:43:32 3:55:05 3:59:07 4:01:34 4:06:48 37:26:47
29 26 Rinus Reijngoudt Terneuzen 3:30:17 3:32:36 3:40:56 3:47:04 3:47:52 3:48:52 3:50:23 3:52:01 3:52:42 3:54:09 37:36:52
30 nieuw Frank van der Mark Bilthoven 3:30:00 3:34:43 3:37:02 3:38:00 3:40:01 3:48:54 3:50:46 3:59:10 4:00:48 4:03:38 37:43:02
31 27 Frans Daalman Breskens 3:32:26 3:36:35 3:38:26 3:42:35 3:45:47 3:46:49 3:52:02 3:52:51 3:56:03 4:00:15 37:43:49
32 28 Simon van Boven Nijkerk 3:38:54 3:39:51 3:41:44 3:51:16 3:51:29 3:53:19 3:53:43 3:53:43 3:54:45 3:56:04 38:14:48
33 29 Bert Lemmens Rijen 3:38:09 3:44:08 3:45:44 3:46:58 3:47:50 3:50:00 3:50:48 3:52:33 3:57:35 4:01:31 38:15:16
34 30 Adrie Janse Arnemuiden 3:40:11 3:44:21 3:47:05 3:47:42 3:48:41 3:49:11 3:50:07 3:58:49 3:59:30 4:02:49 38:28:26
35 34 Robert Carol Middelburg 3:42:40 3:48:11 3:49:26 3:52:23 3:52:29 3:53:12 3:56:37 3:59:22 4:02:06 4:08:33 39:04:59
36 31 Jos Boot Zoutelande 3:26:31 3:32:16 3:38:51 3:43:24 3:52:50 3:55:23 4:06:45 4:10:47 4:18:56 4:21:37 39:07:20
37 32 Peter Honcoop Rijen 3:48:33 3:49:57 3:51:18 3:51:30 3:52:18 3:54:46 3:57:19 3:58:34 3:58:38 4:07:45 39:10:38
38 37 Koen de Vries Vlissingen 3:42:37 3:50:20 03:52:01 3:53:59 3:54:30 3:57:24 3:57:30 3:59:14 3:59:32 4:04:45 39:11:52
39 33 Jon van Caspel Vlissingen 3:33:42 3:36:48 3:41:32 3:48:33 3:57:58 3:58:46 4:04:01 4:04:16 4:04:40 4:21:37 39:11:53
40 35 Fred de Bree Zoutelande 3:44:30 3:45:08 3:46:13 3:50:45 3:51:21 4:00:24 4:09:02 4:10:08 4:12:00 4:12:07 39:41:38
41 36 Ebe Blaauw Terneuzen 3:45:03 3:45:34 3:50:23 3:55:35 3:59:18 3:59:21 4:01:51 4:03:00 4:06:21 4:18:03 39:44:29
42 38 Kees Verheul Dordrecht 3:45:35 3:49:21 3:51:58 3:54:36 3:56:35 4:00:37 4:02:14 4:04:14 4:11:05 4:12:54 39:49:09
43 47 Peter Schouwenaar Koudekerke 3:32:37 3:38:21 3:40:09 3:44:27 3:48:12 3:48:20 3:57:48 4:16:29 4:37:43 4:51:43 39:55:49
44 39 Henk van de Poel Westkapelle 3:29:27 3:36:45 3:54:56 03:56:58 03:57:13 4:01:12 4:10:14 4:12:32 4:13:13 4:23:44 39:56:14
45 40 John Guequierre Middelburg 3:33:20 3:39:14 3:48:05 3:50:31 3:58:03 4:01:42 4:07:34 4:17:54 4:21:17 4:23:40 40:01:20
46 41 George Taal Oostkapelle 3:45:02 3:51:37 3:52:05 3:55:15 4:00:23 4:01:11 4:05:56 4:08:48 4:09:55 4:15:07 40:05:19
47 42 Rob Jeras Middelburg 3:52:05 3:54:17 3:55:18 3:58:54 3:59:38 4:03:53 4:04:25 4:05:35 4:07:23 4:09:21 40:10:49
48 nieuw Henk Lous Vlissingen 3:50:35 3:51:51 3:55:17 3:55:30 3:56:32 4:02:25 4:05:48 4:07:23 4:15:54 4:20:01 40:21:16
49 43 Jos Lampert Koudekerke 3:45:53 3:46:58 3:48:19 3:54:00 4:00:34 4:01:53 4:10:31 4:18:25 4:23:05 4:32:49 40:42:27
50 44 Alwin Oerlemans Woerden 3:55:38 3:56:01 3:56:01 3:59:23 4:04:20 4:05:05 4:08:20 4:10:50 4:16:37 4:17:05 40:49:20
51 nieuw Jan-Joris Joosse Goes 3:55:15 4:05:37 4:12:17 3:34:43 3:57:11 4:09:36 4:11:03 4:15:34 4:17:32 4:31:06 41:09:54
52 45 Kees Geuze Middelburg 3:49:13 3:49:54 3:55:17 3:57:45 4:01:24 4:05:44 4:20:48 4:21:40 4:24:46 4:25:17 41:11:48
53 46 Hanno de Hoon Terneuzen 3:47:52 3:48:54 3:52:21 3:54:34 4:03:24 4:13:43 4:20:08 4:20:27 4:25:27 4:27:42 41:14:32
54 nieuw Jan Bostelaar Westkapelle 3:49:00 3:56:44 4:02:15 4:03:35 4:07:35 4:07:36 4:09:19 4:16:31 4:21:15 4:22:14 41:16:04
55 48 Ab van der Roest Veenendaal 3:52:16 3:53:30 4:00:42 4:07:11 4:07:25 4:07:30 4:12:02 4:14:58 4:22:05 4:26:43 41:24:22
56 49 Jan de Vries Biggekerke 3:53:16 3:54:54 4:05:14 4:06:20 4:08:33 4:10:00 4:11:47 4:14:58 4:15:00 4:25:15 41:25:17
57 50 Erwin van Wijk Burgh-Haamstede 3:40:44 3:52:51 3:58:32 4:05:22 4:07:41 4:09:49 4:10:32 4:20:30 4:28:39 4:34:56 41:29:36
58 57 Johan de Wolf Vlissingen 3:51:52 3:51:52 3:59:14 4:02:57 4:08:23 4:09:15 4:13:30 4:27:22 4:28:59 4:29:42 41:43:06
59 nieuw Michel Sinke Middelburg 3:46:11 4:00:23 4:05:44 4:05:49 4:06:07 4:10:21 4:13:16 4:17:59 4:24:45 4:35:11 41:45:46
60 51 Sascha Strack Duisburg (D) 3:35:32 3:53:44 3:57:10 3:59:25 4:03:25 4:04:38 4:17:15 4:39:17 4:39:41 4:45:17 41:55:24
61 52 Marco Musch Dordrecht 3:57:51 4:05:41 4:08:15 4:09:17 4:12:07 4:14:04 4:14:23 4:15:14 4:17:47 4:21:56 41:56:35
62 53 Hans Crul Roosendaal 4:01:47 4:09:30 4:09:57 4:10:04 4:10:07 4:10:23 4:13:45 4:15:22 4:17:35 4:21:04 41:59:34
63 54 Henry Bink Waalwijk 3:53:41 4:01:23 4:02:57 4:03:55 4:09:40 4:18:12 4:20:35 4:21:38 4:23:54 4:44:41 42:20:36
64 55 Jan van Katwijk Rhoon 3:48:28 3:48:32 3:49:38 4:02:16 4:05:47 4:17:45 4:20:54 4:33:32 4:37:43 4:56:37 42:21:12
65 56 Pieter Luijten Steenbergen 3:35:01 4:00:11 4:00:17 4:12:02 4:14:16 4:14:48 4:15:26 4:33:51 4:35:12 4:45:37 42:26:41
66 58 Kees de Fijter Barneveld 3:49:33 4:10:18 4:11:18 4:13:27 4:13:30 4:15:59 4:17:56 4:18:24 4:26:54 4:33:47 42:31:06
67 61 Johan Treurniet Middelburg 3:50:12 4:10:57 4:11:30 4:11:57 4:12:37 4:18:59 4:23:21 4:23:53 4:24:40 4:27:26 42:35:32
68 60 Jan van de Linde Oostburg 3:56:53 4:03:18 4:03:28 4:07:18 4:17:33 4:18:42 4:19:33 4:22:53 4:31:18 4:54:25 42:55:21
69 59 Suzanne Geschiere Middelburg 4:08:10 4:09:21 4:09:21 4:10:52 4:13:25 4:17:04 4:18:50 4:23:50 4:30:24 4:35:00 42:56:17
70 65 Leon Goor Dordrecht 3:56:23 4:08:30 4:09:00 4:11:18 4:15:53 4:21:18 4:22:41 4:35:13 4:38:12 4:49:34 43:28:02
71 68 Leendert van de Ven Zoutelande 3:52:14 4:11:12 4:13:11 04:15:05 4:16:55 4:24:55 4:26:15 4:30:58 4:32:26 4:46:25 43:29:36
72 62 Martin van Overloop Kapelle 4:08:38 4:11:25 4:16:34 4:17:08 4:17:19 4:26:49 4:28:01 4:33:26 4:37:15 4:39:40 43:56:15
73 63 Henk Barentsen Oost Souburg 3:59:34 4:08:43 4:10:14 4:14:59 4:16:26 4:21:11 4:28:13 4:36:06 4:36:43 5:09:40 44:01:49
74 64 Petra Verhulst Westkapelle 4:07:44 4:17:43 4:19:54 4:22:06 4:23:55 4:27:34 4:28:40 4:29:05 4:29:51 4:38:55 44:05:27
75 nieuw Cor Baars Nieuwland 4:11:43 4:14:55 4:15:38 4:19:21 4:27:17 4:28:58 4:30:35 4:33:35 4:35:41 4:40:05 44:17:48
76 66 Theo Zoontjens Koudekerke 4:10:27 4:11:09 4:15:26 4:18:41 4:22:48 4:27:55 4:27:58 4:30:34 4:42:47 4:52:40 44:20:25
77 nieuw Maurice Eppings Middelburg 3:58:51 4:10:13 4:10:34 4:16:55 4:21:40 4:25:56 4:30:56 4:38:53 4:53:16 4:57:56 44:25:10
78 nieuw Sander Janse Middelburg 3:55:50 4:13:04 4:21:22 4:23:33 4:26:20 4:31:22 4:32:02 4:35:45 4:43:23 4:47:41 44:30:22
79 67 Piet Verhage Westkapelle 4:07:53 4:12:12 4:19:01 4:24:10 4:24:20 4:24:23 4:30:29 4:36:19 4:46:30 4:50:49 44:36:06
80 70 Tom Rozenburg Vijfhuizen 4:13:16 4:17:32 4:23:06 4:23:24 4:23:53 4:26:52 4:29:44 4:32:16 4:34:46 4:52:02 44:36:51
81 69 Eric van de Starre Raamsdonkveer 3:39:39 4:06:02 4:15:19 4:27:36 4:29:15 4:30:59 4:32:22 4:34:37 4:53:21 5:11:31 44:40:41
82 71 Pieter Wielhouwer Wilhelminadorp 4:18:10 4:23:02 4:24:31 4:25:45 4:30:31 4:33:07 4:33:13 4:34:44 4:38:45 4:45:27 45:07:15
83 nieuw Chris van Beem Eindhoven 3:57:46 4:00:09 4:08:46 4:13:14 4:23:32 4:28:02 4:35:04 4:37:40 5:13:20 5:37:45 45:15:18
84 72 Leo Francke Oostkapelle 4:15:05 4:20:01 4:22:20 4:23:05 4:25:54 4:29:43 4:37:30 4:43:25 4:50:21 4:58:07 45:25:31
85 73 Kees Geertse Meliskerke 4:12:29 4:18:59 4:22:42 4:23:11 4:28:39 4:38:51 4:41:12 4:47:27 4:50:33 4:55:18 45:39:21
86 74 Herman Abbink Goes 4:22:12 4:24:05 4:25:11 4:30:06 4:37:41 4:40:41 4:50:37 4:50:40 4:55:05 5:04:07 46:40:25
87 nieuw Nicky Aalders 's-Heer Hendrikskinderen 3:40:11 3:40:46 4:09:59 4:46:20 4:59:50 5:00:50 5:01:44 5:12:20 5:12:36 5:32:20 47:16:56
88 79 Jan Waltz Wolphaartsdijk 4:16:28 4:18:14 4:27:28 4:28:16 4:47:45 4:52:06 4:59:35 5:03:15 5:04:18 5:23:35 47:41:00
89 75 Peter-Paul Stokvis Kortgene 4:08:25 4:14:10 4:24:45 4:34:55 4:44:48 4:47:27 4:55:01 5:01:07 5:21:34 5:33:32 47:45:44
90 76 Niels de Water 's-Gravenhage 4:26:09 4:31:50 4:37:24 4:48:51 4:48:58 4:49:13 4:52:13 4:53:20 4:56:21 5:02:48 47:47:07
91 77 Joost Sprinkhuizen Nisse 4:07:23 4:11:33 4:12:37 4:19:25 4:33:27 4:50:00 5:22:30 5:24:03 5:26:19 5:35:41 48:02:58
92 78 Jan van den Broek Geldermalsen 4:37:09 4:39:35 4:40:20 4:44:03 4:44:22 4:46:00 4:58:35 4:59:30 5:00:51 5:04:25 48:14:50
93 80 Jaap de  Kam Amstelveen 4:36:10 4:40:21 4:41:14 4:43:07 4:49:49 4:54:34 4:58:00 5:04:43 5:06:48 5:07:37 48:42:23
94 81 Lou Raas Lewedorp 4:14:17 4:25:18 4:30:05 4:33:11 4:44:54 4:59:40 5:14:13 5:19:48 5:23:53 5:31:08 48:56:27
95 82 Margreeth Capelle Veenendaal 4:33:00 4:40:43 4:41:28 4:44:34 4:51:14 4:55:38 4:59:28 5:11:58 5:12:45 5:14:40 49:05:28
96 83 Robert Eerland Oost Souburg 4:31:38 4:36:01 4:49:15 4:49:52 5:03:12 5:03:13 5:05:29 5:05:41 5:06:49 5:08:16 49:19:26
97 84 Riet Pouwelse Vrouwenpolder 4:42:57 4:47:33 4:50:02 4:52:19 4:56:19 4:59:13 5:01:04 5:04:01 5:09:40 5:12:05 49:35:13
98 85 Raymond Anthonise Gravenpolder 4:35:18 4:42:39 4:46:02 4:58:17 5:07:45 5:08:06 5:09:41 5:10:38 5:10:54 5:21:26 50:10:46
99 86 Sjaak Schipper Groningen 4:41:01 4:55:53 4:56:37 4:56:55 4:58:49 5:02:34 5:02:36 5:14:43 5:18:03 5:20:51 50:28:02
100 89 Lenie de Visser Schiedam 4:52:25 4:52:56 4:56:15 5:03:47 5:04:27 5:07:41 5:08:03 5:10:21 5:24:40 5:29:17 51:09:52
101 87 Kees Heil Apeldoorn 4:25:02 4:43:55 4:46:15 4:56:57 4:59:23 5:18:43 5:17:44 5:22:20 5:34:57 5:45:59 51:11:15
102 88 Andre Kramer Yerseke 4:52:13 4:54:25 4:54:57 4:56:18 5:12:33 5:14:16 5:14:17 5:19:58 5:21:23 5:24:28 51:24:48
103 90 Johan van de Berg Bergen op Zoom 4:20:53 4:47:06 4:48:20 4:53:44 5:26:49 5:28:26 5:30:05 5:32:55 5:32:59 5:43:23 52:04:40
                             

 

2015 2014 Naam Woonplaats 1ste tijd 2de tijd 3de tijd 4de tijd 5de tijd 6de tijd 7de tijd 8ste tijd 9de tijd 10de tijd Totaal
1 1 Wim van Sparrentak Middelburg 2:55:16 2:56:05 2:59:31 3:01:13 3:02:06 3:02:52 3:03:01 3:04:26 3:07:29 3:11:46 30:23:45
2 2 Jan de Wilde Nisse 3:03:15 3:04:30 3:05:16 3:09:39 3:10:53 3:11:37 3:15:53 3:16:16 3:16:35 3:17:42 31:51:36
3 3 Sjaak Brouwer Vlissingen 2:56:50 2:59:01 3:00:45 3:05:07 3:15:59 3:18:00 3:18:50 3:21:45 3:21:47 3:25:58 32:04:02
4 4 Edward de Leng Biggekerke 3:04:29 3:06:05 3:09:59 3:10:44 3:12:01 3:12:31 3:13:13 3:17:49 3:17:51 3:25:03 32:09:45
5 5 Arjan Beije Burgh-Haamstede 3:02:09 3:03:00 3:03:12 3:03:37 3:07:38 3:16:34 3:23:46 3:28:53 3:30:38 3:34:11 32:33:38
6 nieuw Adriaan Coppoolse Rhoon 3:09:20 3:09:53 3:09:59 3:10:33 3:12:55 3:16:02 3:16:57 3:19:13 3:28:13 3:37:43 32:50:48
7 6 Rian v.d. Broeke Vlissingen 3:09:52 3:13:45 3:16:12 3:16:41 3:16:46 3:17:44 3:18:39 3:19:01 3:22:00 3:22:30 32:53:10
8 7 Johnny Ravia Zierikzee 3:01:10 3:04:54 3:07:51 3:18:12 3:18:30 3:18:58 3:20:48 3:26:53 3:29:37 3:29:47 32:56:40
9 8 Jaap v.d. Bok Middelharnis 3:10:51 3:10:54 3:15:40 3:16:17 3:16:55 3:17:51 3:19:18 3:22:31 3:23:36 3:27:10 33:01:03
10 13 Gert van der Vinden Biggekerke 3:07:22 3:07:22 3:10:08 3:11:05 3:11:20 3:13:13 3:17:10 3:21:06 3:39:04 3:44:36 33:02:26
11 10 Simon Luckett Haarlem 3:08:12 3:09:19 3:13:43 3:16:59 3:17:42 3:20:40 3:23:42 3:24:15 3:25:08 3:26:28 33:06:08
12 9 Jan Zuidweg Melissant 3:05:30 3:11:21 3:13:31 3:14:37 3:17:15 3:19:56 3:21:32 3:24:43 3:25:28 3:37:04 33:10:57
13 11 Pieter Heggen Breda 2:55:57 3:05:23 3:05:47 3:18:58 3:19:05 3:26:33 3:27:11 3:32:36 3:40:22 3:42:46 33:34:38
14 nieuw Erik Kok Arnemuiden 2:59:52 3:02:02 3:02:55 3:15:29 3:17:08 3:18:23 3:18:44 3:24:13 3:40:14 4:16:05 33:35:05
15 14 Marius Besuijen Middelburg 3:05:46 3:07:39 3:12:38 3:17:50 3:19:36 3:25:18 3:27:29 3:36:01 3:39:34 3:41:46 33:53:37
16 12 Erik Poppe Biggekerke 3:07:53 3:09:16 3:20:20 3:20:22 3:25:05 3:26:36 3:28:49 3:29:11 3:30:45 3:37:28 33:55:45
17 15 Wim Besuijen Middelburg 3:04:10 3:11:14 3:24:56 3:29:05 3:30:29 3:45:32 3:46:32 3:48:25 3:53:20 3:56:23 35:50:06
18 16 Richard v. d. Wege Vlissingen 3:17:29 3:24:13 3:26:20 3:31:34 3:36:18 3:38:41 3:45:15 3:45:27 3:46:00 3:47:36 35:58:53
19 nieuw Pieter Wisse Biggekerke 3:24:18 3:24:35 3:30:57 3:35:57 3:37:02 3:41:40 3:43:37 3:43:38 3:43:49 3:49:31 36:15:04
20 17 Archie Staal Burgh-Haamstede 3:12:11 3:21:25 3:24:30 3:26:53 3:28:59 3:35:06 3:37:20 3:40:11 3:56:06 4:42:16 36:24:57
21 19 Jos den Hollander Goes 3:17:21 3:20:08 3:24:31 3:36:03 3:38:06 3:38:10 3:42:57 3:47:21 3:59:43 4:05:17 36:29:37
22 18 Leo Dalebout Gapinge 3:30:31 3:32:36 3:35:26 3:36:33 3:38:17 3:39:04 3:42:57 3:43:27 3:46:01 3:46:05 36:30:57
23 20 Peter Wilbrink Zierikzee 3:29:11 3:33:35 3:35:01 3:35:53 3:39:41 3:40:24 3:46:26 3:53:29 3:57:45 4:00:41 37:12:06
24 nieuw Piet Moes Koudekerke 3:23:16 3:26:10 3:34:15 3:38:16 3:40:41 3:45:54 3:46:59 3:56:39 4:01:49 4:02:31 37:16:30
25 nieuw Richard van Belzen Serooskerke  3:27:06 3:28:43 3:30:38 3:32:40 3:41:34 3:43:32 3:55:05 3:59:07 4:01:34 4:06:48 37:26:47
26 21 Rinus Reijngoudt Terneuzen 3:30:17 3:32:36 3:40:56 3:47:04 3:47:52 3:48:52 3:50:23 3:52:01 3:52:42 3:54:09 37:36:52
27 22 Frans Daalman Breskens 3:32:26 3:36:35 3:38:26 3:42:35 3:45:47 3:46:49 3:52:02 3:52:51 3:56:03 4:00:15 37:43:49
28 24 Simon van Boven Nijkerk 3:38:54 3:39:14 3:41:44 3:51:16 3:51:29 3:53:19 3:53:43 3:53:43 3:54:45 3:56:04 38:14:11
29 23 Bert Lemmens Rijen 3:38:09 3:44:08 3:45:44 3:46:58 3:47:50 3:50:00 3:50:48 3:52:33 3:57:35 4:01:31 38:15:16
30 29 Adrie Janse Arnemuiden 3:40:11 3:44:21 3:47:05 3:47:42 3:48:41 3:49:11 3:50:07 3:59:30 4:02:49 4:27:17 38:56:54
31 26 Jos Boot Zoutelande 3:26:31 3:32:16 3:38:51 3:43:24 3:52:50 3:55:23 4:06:45 4:10:47 4:18:56 4:21:37 39:07:20
32 27 Peter Honcoop Rijen 3:48:33 3:49:38 3:51:18 3:51:30 3:52:18 3:54:46 3:57:19 3:58:34 3:58:38 4:07:45 39:10:19
33 25 Jon v. Caspel Vlissingen 3:33:42 3:36:51 3:41:32 3:48:33 3:57:58 3:58:46 4:04:01 4:04:16 4:04:40 4:21:37 39:11:56
34 32 Robert Carol Middelburg 3:42:40 3:48:11 3:49:26 3:52:23 3:52:29 3:53:12 3:58:30 4:02:06 4:08:33 4:17:47 39:25:17
35 28 Fred de Bree Zoutelande 3:44:30 3:45:08 3:46:13 3:50:45 3:51:21 4:00:24 4:09:02 4:10:08 4:12:00 4:12:07 39:41:38
36 nieuw Ebe Blaauw Terneuzen 3:45:03 3:45:34 3:50:23 3:55:35 3:58:29 3:59:18 4:01:51 4:03:00 4:06:21 4:18:03 39:43:37
37 36 Koen de Vries Vlissingen 3:42:37 3:50:20 03:51:53 3:53:59 3:57:24 3:57:30 3:59:14 3:59:32 4:04:45 4:30:08 39:47:22
38 31 Kees Verheul Dordrecht 3:45:19 3:49:21 3:51:58 3:54:36 3:56:35 4:00:37 4:02:14 4:04:14 4:11:05 4:12:54 39:48:53
39 30 Henk van de Poel Westkapelle 3:29:27 3:36:45 3:54:56 3:56:53 03:56:58 4:01:12 4:10:14 4:12:32 4:13:13 4:23:44 39:55:54
40 34 John Guequierre Middelburg 3:33:20 3:39:14 3:48:05 3:50:31 3:58:03 4:01:55 4:07:34 4:17:54 4:21:17 4:23:40 40:01:33
41 33 George Taal Oostkapelle 3:45:02 3:51:37 3:52:05 3:55:15 4:00:23 4:01:11 4:05:56 4:08:48 4:09:55 4:15:07 40:05:19
42 35 Rob Jeras Middelburg 3:52:05 3:54:17 3:55:18 3:58:14 3:59:38 4:03:53 4:04:25 4:05:35 4:07:23 4:09:21 40:10:09
43 37 Jos Lampert Koudekerke 3:45:53 3:46:41 3:48:19 3:54:00 4:00:34 4:01:53 4:10:31 4:18:25 4:23:05 4:32:49 40:42:10
44 39 Alwin Oerlemans Woerden 3:55:38 3:56:01 3:56:01 3:59:23 4:04:20 4:05:05 4:08:20 4:10:50 4:17:05 4:20:31 40:53:14
45 38 Kees Geuze Middelburg 3:49:13 3:49:54 3:55:17 3:57:45 4:01:24 4:05:44 4:20:48 4:21:40 4:24:46 4:25:17 41:11:48
46 40 Hanno de Hoon Terneuzen 3:47:52 3:48:54 3:52:21 3:54:34 4:03:24 4:13:43 4:20:08 4:20:27 4:25:27 4:27:42 41:14:32
47 nieuw Peter Schouwenaar Koudekerke 3:32:37 3:40:09 3:44:27 3:48:12 3:48:20 3:57:48 4:16:29 4:37:43 4:51:43 5:02:37 41:20:05
48 nieuw Ab van der Roest Veenendaal 3:52:16 3:53:16 4:00:42 4:07:11 4:07:25 4:07:30 4:12:02 4:14:58 4:22:05 4:26:43 41:24:08
49 42 Jan de Vries Biggekerke 3:53:16 3:54:54 4:04:33 4:06:20 4:08:33 4:10:00 4:11:47 4:14:58 4:15:00 4:25:15 41:24:36
50 41 Erwin van Wijk Burgh-Haamstede 3:40:44 3:52:51 3:58:32 4:05:22 4:07:41 4:09:49 4:10:32 4:20:30 4:28:39 4:34:56 41:29:36
51 nieuw Sascha Strack Duisburg (D) 3:35:32 3:53:44 3:57:10 3:59:25 4:03:24 4:03:25 4:17:15 4:39:17 4:39:41 4:45:17 41:54:10
52 43 Marco Musch Dordrecht 3:57:51 4:05:41 4:08:15 4:09:17 4:12:07 4:14:04 4:14:23 4:15:14 4:17:47 4:21:56 41:56:35
53 50 Hans Crul Roosendaal 4:01:47 4:08:44 4:09:30 4:09:57 4:10:07 4:10:23 4:13:45 4:15:22 4:17:35 4:21:04 41:58:14
54 44 Henry Bink Waalwijk 3:53:41 4:01:23 4:02:57 4:03:55 4:09:40 4:18:12 4:20:35 4:21:38 4:23:54 4:44:41 42:20:36
55 45 Jan van Katwijk Rhoon 3:48:28 3:48:32 3:49:38 4:02:16 4:05:47 4:17:45 4:20:54 4:33:32 4:37:43 4:56:37 42:21:12
56 48 Pieter Luijten Steenbergen 3:35:01 4:00:11 4:00:17 4:12:02 4:14:16 4:14:48 4:15:26 4:33:51 4:35:12 4:45:37 42:26:41
57 46 Johan de Wolf Vlissingen 3:51:52 3:51:52 3:58:24 4:02:57 4:09:15 4:13:30 4:27:22 4:28:59 4:29:42 4:53:11 42:27:04
58 47 Kees de Fijter Barneveld 3:49:33 4:10:18 4:11:18 4:13:27 4:13:30 4:15:59 4:17:56 4:18:24 4:26:54 4:33:47 42:31:06
59 51 Suzanne Geschiere Middelburg 4:08:02 4:08:10 4:09:21 4:10:52 4:13:25 4:17:04 4:18:50 4:23:50 4:30:24 4:35:00 42:54:58
60 49 Jan van de Linde Oostburg 3:56:53 4:03:18 4:03:28 4:07:18 4:17:33 4:18:42 4:19:33 4:22:53 4:31:18 4:54:25 42:55:21
61 nieuw Johan Treurniet Middelburg 3:50:12 4:10:57 4:11:57 4:12:37 4:18:59 4:23:21 4:23:53 4:24:40 4:25:34 4:57:49 43:19:59
62 53 Martin van Overloop Kapelle 4:08:38 4:11:25 4:16:34 4:17:08 4:17:19 4:26:49 4:28:01 4:33:26 4:39:40 4:39:44 43:58:44
63 52 Henk Barentsen Oost Souburg 3:59:34 4:08:43 4:10:14 4:14:59 4:16:26 4:21:11 4:28:13 4:36:06 4:36:43 5:09:40 44:01:49
64 54 Petra Verhulst Westkapelle 4:07:44 4:16:48 4:19:54 4:22:06 4:23:55 4:27:34 4:28:40 4:29:05 4:29:51 4:38:55 44:04:32
65 57 Leon Goor Dordrecht 3:56:23 4:08:30 4:11:18 4:15:53 4:21:18 4:22:41 4:35:13 4:36:14 4:49:34 4:52:18 44:09:22
66 nieuw Theo Zoontjens Koudekerke 4:10:27 4:11:09 4:13:51 4:18:41 4:22:48 4:27:55 4:27:58 4:30:34 4:42:47 4:52:40 44:18:50
67 55 Piet Verhage Westkapelle 4:07:53 4:12:12 4:19:01 4:24:10 4:24:20 4:24:23 4:30:29 4:36:19 4:46:30 4:50:49 44:36:06
68 nieuw Leendert van de Ven Zoutelande 4:11:12 4:13:11 04:15:05 4:16:55 4:23:29 4:26:15 4:30:58 4:32:26 4:46:25 5:01:58 44:37:54
69 56 Eric van de Starre Raamsdonkveer 3:39:39 4:06:02 4:15:19 4:27:36 4:29:15 4:30:59 4:32:22 4:34:37 4:53:21 5:11:31 44:40:41
70 60 Tom Rozenburg Amsterdam 4:13:16 4:17:32 4:23:06 4:23:24 4:23:53 4:26:52 4:32:16 4:34:46 4:52:02 4:52:12 44:59:19
71 59 Pieter Wielhouwer Wilhelminadorp 4:18:10 4:23:02 4:24:31 4:25:45 4:30:31 4:33:07 4:33:13 4:34:44 4:38:45 4:46:26 45:08:14
72 58 Leo Francke Oostkapelle 4:15:05 4:20:01 4:22:20 4:23:05 4:25:54 4:29:43 4:37:30 4:43:25 4:50:21 4:58:07 45:25:31
73 61 Kees Geertse Meliskerke 4:12:29 4:18:59 4:22:42 4:23:11 4:28:39 4:38:51 4:41:12 4:47:27 4:50:33 4:55:18 45:39:21
74 62 Herman Abbink Goes 4:22:12 4:24:05 4:25:11 4:30:06 4:37:41 4:40:41 4:50:37 4:50:40 4:55:05 5:04:07 46:40:25
75 63 Peter-Paul Stokvis Kortgene 4:08:25 4:14:10 4:24:45 4:34:55 4:44:48 4:47:27 4:55:01 5:01:07 5:21:34 5:33:32 47:45:44
76 nieuw Niels de Water 's-Gravenhage 4:26:09 4:30:08 4:37:24 4:48:51 4:48:58 4:49:13 4:52:13 4:53:20 4:56:21 5:10:04 47:52:41
77 64 Joost Sprinkhuizen Nisse 4:07:23 4:11:33 4:12:37 4:19:25 4:33:27 4:50:00 5:22:30 5:24:03 5:26:19 5:35:41 48:02:58
78 66 Jan van de Broek Geldermalsen 4:37:09 4:39:35 4:40:20 4:44:03 4:44:22 4:46:00 4:58:35 4:59:30 5:00:51 5:04:25 48:14:50
79 65 Jan Waltz Wolphaartsdijk 4:16:28 4:18:14 4:27:28 4:28:16 4:52:06 4:59:35 5:03:15 5:04:18 5:23:35 5:25:56 48:19:11
80 67 Jaap de  Kam Amstelveen 4:36:10 4:40:21 4:41:14 4:43:07 4:49:49 4:54:34 4:58:00 5:04:43 5:06:48 5:07:37 48:42:23
81 68 Lou Raas Lewedorp 4:14:17 4:25:18 4:30:05 4:33:11 4:44:54 4:59:40 5:14:13 5:19:48 5:23:53 5:31:08 48:56:27
82 69 Margreeth Capelle Veenendaal 4:30:56 4:40:43 4:41:28 4:44:34 4:51:14 4:55:38 4:59:28 5:11:58 5:12:45 5:14:40 49:03:24
83 70 Robert Eerland Oost Souburg 4:31:38 4:36:01 4:49:15 4:49:52 5:03:12 5:03:13 5:05:29 5:05:41 5:06:49 5:13:31 49:24:41
84 72 Riet Pouwelse Vrouwenpolder 4:42:57 4:47:33 4:50:02 4:53:37 4:59:13 5:01:04 5:04:01 5:09:40 5:12:05 5:19:40 49:59:52
85 71 Raymond Anthonise Gravenpolder 4:35:18 4:42:39 4:46:02 4:58:17 5:07:45 5:08:06 5:09:41 5:10:38 5:10:54 5:21:26 50:10:46
86 74 Sjaak Schipper Groningen 4:41:01 4:55:43 4:56:37 4:56:55 4:58:49 5:02:34 5:02:36 5:14:43 5:18:03 5:22:20 50:29:21
87 73 Kees Heil Apeldoorn 4:25:02 4:43:55 4:46:15 4:56:57 4:59:23 5:13:12 5:17:44 5:22:20 5:34:57 5:45:59 51:05:44
88 75 Andre Kramer Yerseke 4:52:13 4:54:25 4:54:57 4:56:18 5:12:33 5:14:16 5:14:17 5:21:23 5:24:28 5:28:13 51:33:03
89 76 Lenie de Visser Schiedam 4:52:25 4:52:56 4:56:15 5:04:27 5:07:41 5:08:03 5:10:21 5:24:40 5:29:17 5:30:00 51:36:05
90 77 Johan van de Berg Bergen op Zoom 4:20:53 4:47:06 4:48:20 4:53:44 5:26:49 5:28:26 5:30:05 5:32:55 5:43:23 5:44:42 52:16:23