MEÊST UUTTELOÔPEN

2021 naam woonplaats edities tot.tijd laatste
1 Wim van Sparrentak Middelburg 18 56:27:05 2021
2 Edward de Leng Dynamica 18 60:40:09 2021
3 Marius Besuijen Middelburg 18 62:38:59 2021
4 Jaap van der Bok Middelharnis 18 62:46:46 2021
5 Simon Luckett MarathonPlus 18 63:11:11 2021
6 Erik Poppe Biggekerke 18 63:43:04 2021
7 Leo Dalebout Gapinge 18 67:42:55 2021
8 Rinus Reijngoudt Dordrecht 18 69:52:12 2021
9 peter wilbrink Zierikzee 18 71:50:59 2021
10 Frans Daalman De Wielingen 18 72:09:44 2021
11 Bert Lemmens Tilburg 18 72:13:23 2021
12 Jos Boot Zoutelande 18 74:53:31 2021
13 Henk van der Poel Westkapelle 18 76:18:55 2021
14 Marco Musch Dordrecht 18 78:48:57 2021
15 Tom Rozenburg Vijfhuizen 18 81:40:33 2021
16 Pieter Wielhouwer Wilhelminadorp 18 83:27:29 2021
17 Herman Abbink AV '56 18 89:04:38 2021
18 Jan van den Broek Geldermalsen 18 89:28:54 2021
19 Robert eerland Oost-Souburg 18 91:36:27 2021
20 Jaap de Kam Hardlopen.nl * 18 93:17:30 2021
21 Arjan Beije Delta Sport 17 56:59:18 2021
22 Koen de Vries Vlissingen 17 68:38:19 2021
23 George Taal Oostkapelle 17 71:55:02 2021
24 Kees Geertse Meliskerke 17 84:33:39 2019
25 Lenie de Visser Schiedam 17 88:51:17 2019
26 Pieter Wisse Biggekerke 16 57:45:50 2021
27 Peter Honcoop Spiridon 16 63:45:22 2021
28 Robert Carol Middelburg 16 64:52:56 2021
29 Hanno de Hoon Terneuzen 16 68:50:56 2018
30 Leon Goor Dordrecht 16 70:12:39 2021
31 Riet Pouwelse González Running Team 16 80:31:37 2021
32 Andre Kramer Yerseke 16 81:51:02 2021
33 Sjaak Schipper ATC '75 16 83:49:03 2021
34 Adriaan Coppoolse Rhoon 15 49:02:28 2021
35 Rian van den Broeke Vlissingen 15 50:04:02 2019
36 Johnny Ravia Burgh-Haamstede 15 51:05:18 2021
37 Peter Schouwenaar Koudekerke 15 60:58:19 2021
38 Alwin Oerlemans Woerden 15 62:13:41 2021
39 Johan Treurniet Middelburg 15 64:42:30 2021
40 Hans Crul Roosendaal 15 65:39:04 2019
41 Pieter Luijten Steenbergen 15 66:51:42 2019
42 Piet Verhage Westkapelle 15 71:23:18 2017
43 Johan van den berg Bergen op Zoom 15 80:25:45 2019
44 Jan de Wilde Nisse 14 45:58:07 2017
45 Pieter Heggen Breda 14 48:26:30 2019
46 Richard van de Wege Vlissingen 14 51:09:09 2018
47 Wim Besuijen Middelburg 14 52:56:55 2016
48 Simon van Boven Nijkerk Gld 14 55:13:53 2021
49 Adrie Janse Arnemuiden 14 55:48:28 2021
50 Jan-Joris Jooss Goes 14 57:01:35 2021
51 Fred de Bree Zoutelande 14 57:39:35 2017
52 Michel Sinke Middelburg 14 58:02:19 2021
53 Johan de Wolf Vlissingen 14 59:44:53 2021
54 Leendert van de Ven Zoutelande 14 60:14:10 2019
55 Kees de Fijter Barneveld 14 60:57:23 2018
56 Suzanne Geschiere Middelburg 14 62:03:59 2018
57 Petra Verhulst Westkapelle 14 62:57:21 2018
58 Niels de Water 's-Gravenhage 14 66:02:41 2019
59 Nicky Aalders 's-Heer Hendrikskinderen 14 67:01:54 2021
60 Raymond Anthonise 's-Gravenpolder 14 73:06:36 2016
61 Huub van Noorden 's Heer Abtskerke 13 37:11:15 2021
62 Erwin Harmes Middelburg 13 38:32:25 2021
63 Sjaak Brouwer Vlissingen 13 42:54:13 2016
64 Gert Van der Vinden Biggekerke 13 43:52:52 2018
65 Jorim de Boks González Running Team 13 44:02:21 2021
66 Martine Lust Voorne Atletiek 13 47:43:35 2021
67 Erik de Kraker Vlissingen 13 48:55:56 2021
68 Frank van der Mark Bilthoven 13 49:09:52 2019
69 Piet Moes Koudekerke 13 49:41:48 2019
70 Wim Flipse Terneuzen 13 53:00:15 2021
71 Niek van Belzen 2 Middelburg 13 53:03:35 2021
72 Robert-Jan Provoost Domburg 13 56:51:59 2021
73 Maurice Eppings Zoutelande 13 56:53:12 2021
74 Ronald van Hercules Serooskerke 13 57:02:49 2021
75 Jan van Katwijk Rhoon 13 57:50:39 2016
76 Martin van Overloop Kapelle 13 58:11:23 2016
77 Peter Balkenende Goes 12 39:44:03 2021
78 Rene Traas Kapelle 12 42:20:56 2021
79 Jan van Gent Oud-Beijerland 12 46:46:57 2021
80 Herman Kuijer Scheldesport 12 46:54:10 2021
81 Bram van Keulen Meliskerke 12 47:17:33 2021
82 Arthur van Aartsen Dynamica 12 47:20:54 2021
83 Maarten Pouwelse Westkapelle 12 48:45:26 2021
84 John Guequierre Middelburg 12 49:00:37 2015
85 Dennis But Middelburg 12 49:40:18 2021
86 Ab van der Roest Veenendaal 12 50:08:32 2018
87 Jan Bostelaar Westkapelle 12 50:20:39 2021
88 Sascha Strack Duisburg 12 50:29:05 2021
89 Erwin van Wijk Burgh-Haamstede 12 50:48:18 2015
90 Richard Koops Domburg 12 51:45:10 2021
91 Jan Schot Middelburg 12 51:46:01 2021
92 Henry Bink Waalwijk 12 52:33:48 2014
93 Hans Minnaard AV '56 12 55:16:06 2021
94 Jan Kaan Rilland 12 55:38:02 2019
95 André de Koning Goes 12 56:45:50 2019
96 Fedor Hamelink Goes 12 60:55:15 2021
97 Frank De Koeijer Vlissingen 12 61:08:02 2021
98 Kees Heil Apeldoorn 12 62:58:21 2016
99 Gera van Boven Nijkerk Gld 12 64:53:48 2021
100 Niels Goudswaard Delta Sport 11 34:43:57 2021
           
  Top-100 van meeste aantal deelnames en snelste totale tijd.        
  Staat u ten onrechte niet of onjuist in deze lijst ?        
  Laat het ons weten, dan gaan we het nakijken : info@kustmarathon.nl