Alle Uutlopers

Een overzicht van deelnemers die álle edities van Kustmarathon Zeeland hebben uitgelopen.

Met dank aan onze samensteller. 

Ranglijst Deelnemers "ALLE  UUTTELÔÔPEN" Kustmarathon Totaal 

RANGLIJST DEELNEMERS  "ALLE 14  UUTTELÔÔPEN" KUSTMARATHON t/m 2016 - 591 km afgelegd
'16 '15 Naam Woonplaats 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Totaal
1 1 Wim van Sparrentak Middelburg 03:13:36 03:03:01 03:11:48 03:34:40 02:55:16 03:02:52 03:04:26 03:07:29 03:12:45 02:56:05 03:01:13 03:02:06 02:59:31 03:16:27 43:41:15
2 2 Edward de Leng Koudekerke 03:28:35 03:25:03 03:27:31 03:30:24 03:10:44 03:09:59 03:17:49 03:04:29 03:13:13 03:12:01 03:06:05 03:12:31 03:17:51 03:35:46 46:12:01
3 5 Simon Luckett Haarlem 03:25:08 03:27:48 03:26:31 03:16:59 03:09:19 03:13:43 03:34:07 03:08:12 03:37:00 03:17:42 03:24:15 03:23:42 03:20:40 03:26:57 47:12:03
4 4 Jaap van der Bok Middelharnis 03:16:55 03:27:10 03:17:52 03:15:40 03:10:51 03:10:54 03:22:31 03:16:17 03:31:24 03:32:39 03:19:18 03:27:18 03:23:36 03:57:47 47:30:12
5 6 Marius Besuijen Middelburg 03:05:46 03:25:18 03:19:37 03:36:01 03:43:14 03:39:34 03:45:34 03:54:03 03:07:39 03:27:29 03:17:50 03:41:46 03:12:38 03:26:44 48:43:13
6 7 Erik Poppe Biggekerke 03:20:22 03:30:45 03:25:06 3:28:49 03:07:53 03:09:16 03:29:11 04:16:03 03:50:11 03:20:20 03:37:28 03:44:53 03:26:36 03:27:07 49:14:00
7 8 Leo Dalebout Gapinge 03:30:31 03:36:33 03:38:20 03:39:04 03:32:36 03:35:26 03:54:05 03:42:57 04:06:37 03:43:27 03:46:05 03:48:19 03:46:01 03:52:27 52:12:28
8 9 Wim Besuijen Middelburg 03:04:10 03:45:32 03:11:16 03:30:29 03:53:20 03:24:56 03:46:32 03:29:05 04:18:35 03:48:25 04:24:30 03:56:23 04:05:37 04:18:05 52:56:55
9 10 Rinus Reijngoudt Dordrecht 03:30:17 03:58:51 03:32:45 03:52:01 03:47:04 03:47:52 03:54:09 03:40:56 03:58:12 03:50:23 03:52:42 04:04:34 03:48:52 03:55:01 53:33:39
10 11 Frans Daalman Breskens 03:32:26 03:36:35 03:46:49 03:52:51 03:56:03 03:52:02 04:07:50 03:42:35 04:03:43 03:38:26 03:52:51 04:00:15 03:45:47 04:11:15 53:59:28
11 12 Bert Lemmens Herten (LI) 03:45:44 03:52:33 03:46:58 03:47:50 03:38:09 03:50:00 04:01:31 03:50:48 03:57:35 03:44:08 04:05:30 04:10:13 04:08:10 04:10:58 54:50:07
12 13 Peter Wilbrink Zierikzee 03:46:26 03:33:35 03:35:01 03:39:41 03:29:11 03:35:53 03:53:29 03:40:24 05:26:12 04:24:09 04:11:29 03:57:45 04:00:41 04:05:35 55:19:31
13 15 Henk van de Poel Westkapelle 04:26:54 04:12:32 03:56:58 03:54:56 03:29:27 03:36:45 04:10:14 03:57:13 04:01:12 04:13:13 04:23:44 04:34:49 04:36:29 04:28:18 58:02:44
14 14 Jos Boot Zoutelande 03:26:31 03:32:16 03:38:51 03:55:23 03:52:50 03:43:24 04:21:37 04:24:37 04:43:09 04:27:02 04:06:45 04:18:56 04:10:47 05:21:31 58:03:39
15 17 Marco Musch Dordrecht 04:14:04 04:24:08 04:14:23 04:31:48 04:12:07 04:09:17 04:36:51 04:08:15 04:15:14 03:57:51 04:05:41 04:21:56 04:17:47 04:28:58 59:58:20
16 16 Hanno de Hoon Terneuzen 03:47:52 04:20:27 04:03:24 03:48:54 03:52:21 04:13:43 04:36:10 04:20:08 04:37:11 03:54:34 04:41:10 04:25:27 04:27:42 04:54:36 60:03:39
17 18 Pieter Wielhouwer Wilhelminadorp 04:23:02 04:34:44 04:31:05 04:19:01 04:24:31 04:25:45 04:46:26 04:18:10 04:54:58 04:38:45 04:51:29 05:01:01 04:33:13 04:45:27 64:27:37
18 20 Tom Rozenburg Vijfhuizen (NH) 04:23:24 04:26:52 04:32:16 04:23:53 04:57:28 04:52:02 04:34:46 05:12:44 04:53:39 04:23:06 04:52:12 04:17:32 04:13:16 04:29:44 64:32:54
19 19 Piet Verhage Westkapelle 04:24:10 04:12:12 04:07:53 04:19:01 04:24:23 04:24:20 04:36:19 04:30:29 05:17:00 04:46:30 04:50:49 04:57:34 05:02:04 05:44:59 65:37:43
20 21 Kees Geertse Meliskerke 04:55:18 04:22:42 04:18:59 04:28:39 04:23:11 04:12:29 04:50:33 04:47:27 05:59:47 04:41:12 05:05:36 04:59:23 04:38:51 05:30:35 67:14:42
21 22 Herman Abbink Goes 04:25:11 04:22:12 04:37:41 04:50:37 04:30:06 04:50:40 04:40:41 04:24:05 05:14:14 04:55:05 05:06:25 05:34:50 05:04:07 05:35:02 68:10:56
22 23 Jan van den Broek Geldermalsen 04:58:35 04:39:35 04:46:00 04:59:30 04:44:22 04:37:09 05:04:25 05:00:51 05:11:32 04:44:03 05:12:52 05:15:59 04:40:20 05:10:17 69:05:30
23 24 Jaap de Kam Amstelveen 04:36:10 04:43:07 04:41:14 04:54:34 04:40:21 04:49:49 05:38:27 05:14:59 05:17:36 05:07:37 05:06:48 04:58:00 05:04:43 05:27:43 70:21:08
24 25 Robert Eerland Oost-Souburg 05:18:34 05:06:49 05:03:13 04:49:15 04:36:01 04:31:38 05:05:41 04:49:52 05:23:48 05:13:31 05:23:25 05:03:12 05:05:29 05:08:16 70:38:44
25 27 Lenie de Visser Schiedam 05:08:03 04:56:15 04:52:25 05:30:00 04:52:56 05:07:41 05:35:25 05:06:05 05:24:40 05:29:17 05:10:21 05:31:55 05:04:27 05:03:47 72:53:17
26 26 Raymond Anthonise 's-Gravenpolder 04:35:18 04:58:17 05:09:41 04:46:02 05:07:45 05:08:06 05:10:38 04:42:39 05:38:48 05:10:54 05:44:28 05:21:26 05:36:45 05:55:49 73:06:36
                                     
2015 2014 Naam Woonplaats 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 totaal
1 1 Wim van Sparrentak Middelburg 03:13:36 03:03:01 03:11:48 03:34:40 02:55:16 03:02:52 03:04:26 03:07:29 03:12:45 02:56:05 03:01:13 03:02:06 02:59:30 40:24:47
2 2 Edward de Leng Biggekerke 03:28:35 03:25:03 03:27:31 03:30:24 03:10:44 03:09:59 03:17:49 03:04:29 03:13:13 03:12:01 03:06:05 03:12:31 03:17:49 42:36:73
3 3 Rian van den Broeke Vlissingen 03:18:39 03:19:01 03:25:16 03:22:00 03:16:41 03:16:46 03:26:20 03:09:52 03:24:52 03:17:44 03:13:45 03:16:12 03:22:25 43:09:33
4 4 Jaap van der Bok Middelharnis 03:16:55 03:27:10 03:17:52 03:15:40 03:10:51 03:10:54 03:22:31 03:16:17 03:31:24 03:32:39 03:19:18 03:27:18 03:23:29 43:32:18
5 5 Simon Luckett Haarlem 03:25:08 03:27:48 03:26:31 03:16:59 03:09:19 03:13:43 03:34:07 03:08:12 03:37:00 03:17:42 03:24:15 03:23:42 03:20:35 43:45:01
6 6 Marius Besuijen Middelburg 03:05:46 03:25:18 03:19:37 03:36:01 03:43:14 03:39:34 03:45:34 03:54:03 03:07:39 03:27:29 03:17:50 03:41:46 03:12:34 45:16:25
7 7 Erik Poppe Biggekerke 03:20:22 03:30:45 03:25:06 03:28:49 03:07:53 03:09:16 03:29:11 04:16:03 03:50:11 03:20:20 03:37:28 03:44:53 03:26:32 45:46:49
8 9 Leo Dalebout Gapinge 03:30:31 03:36:33 03:38:20 03:39:04 03:32:36 03:35:26 03:54:05 03:42:57 04:06:37 03:43:27 03:46:05 03:48:19 03:45:43 48:19:43
9 8 Wim Besuijen Middelburg 03:04:10 03:45:32 03:11:16 03:30:29 03:53:20 03:24:56 03:46:32 03:29:05 04:18:35 03:48:25 04:24:30 03:56:23 04:05:25 48:38:38
10 10 Rinus Reijngoudt Dordrecht 03:30:17 03:58:51 03:32:45 03:52:01 03:47:04 03:47:52 03:54:09 03:40:56 03:58:12 03:50:23 03:52:42 04:04:34 03:47:58 49:37:44
11 11 Frans Daalman Breskens 03:32:26 03:36:35 03:46:49 03:52:51 03:56:03 03:52:02 04:07:50 03:42:35 04:03:43 03:38:26 03:52:51 04:00:15 03:45:38 49:48:04
12 12 Bert Lemmens Rijen 03:45:44 03:52:33 03:46:58 03:47:50 03:38:09 03:50:00 04:01:31 03:50:48 03:57:35 03:44:08 04:05:30 04:10:13 04:07:45 50:38:44
13 13 Peter Wilbrink Zierikzee 03:46:26 03:33:35 03:35:01 03:39:41 03:29:11 03:35:53 03:53:29 03:40:24 05:26:12 04:24:09 04:11:29 03:57:45 04:00:01 51:13:16
14 14 Jos Boot Zoutelande 03:26:31 03:32:16 03:38:51 03:55:23 03:52:50 03:43:24 04:21:37 04:24:37 04:43:09 04:27:02 04:06:45 04:18:56 04:10:33 52:41:54
15 15 Henk van der Poel Westkapelle 04:26:54 04:12:32 03:56:58 03:54:56 03:29:27 03:36:45 04:10:14 03:57:13 04:01:12 04:13:13 04:23:44 04:34:49 04:35:50 53:33:47
16 16 Hanno de Hoon Terneuzen 03:47:52 04:20:27 04:03:24 03:48:54 03:52:21 04:13:43 04:36:10 04:20:08 04:37:11 03:54:34 04:41:10 04:25:27 04:26:45 55:08:06
17 17 Marco Musch Dordrecht 04:14:04 04:24:08 04:14:23 04:31:48 04:12:07 04:09:17 04:36:51 04:08:15 04:15:14 03:57:51 04:05:41 04:21:56 04:17:32 55:29:07
18 20 Pieter Wielhouwer Wilhelminadorp 04:23:02 04:34:44 04:31:05 04:19:01 04:24:31 04:25:45 04:46:26 04:18:10 04:54:58 04:38:45 04:51:29 05:01:01 04:32:09 59:41:06
19 19 Piet Verhage Westkapelle 04:24:10 04:12:12 04:07:53 04:19:01 04:24:23 04:24:20 04:36:19 04:30:29 05:17:00 04:46:30 04:50:49 04:57:34 05:00:57 59:51:37
20 21 Tom Rozenburg Amsterdam 04:23:24 04:26:52 04:32:16 04:23:53 04:57:28 04:52:02 04:34:46 05:12:44 04:53:39 04:23:06 04:52:12 04:17:32 04:13:06 60:03:00
21 22 Kees Geertse Meliskerke 04:55:18 04:22:42 04:18:59 04:28:39 04:23:11 04:12:29 04:50:33 04:47:27 05:59:47 04:41:12 05:05:36 04:59:23 04:38:16 61:43:32
22 23 Herman Abbink Goes 04:25:11 04:22:12 04:37:41 04:50:37 04:30:06 04:50:40 04:40:41 04:24:05 05:14:14 04:55:05 05:06:25 05:34:50 05:02:38 62:34:25
23 24 Jan van den Broek Geldermalsen 04:58:35 04:39:35 04:46:00 04:59:30 04:44:22 04:37:09 05:04:25 05:00:51 05:11:32 04:44:03 05:12:52 05:15:59 04:39:21 63:54:14
24 25 Jaap de  Kam Amstelveen 04:36:10 04:43:07 04:41:14 04:54:34 04:40:21 04:49:49 05:38:27 05:14:59 05:17:36 05:07:37 05:06:48 04:58:00 05:03:12 64:51:54
25 26 Robert Eerland Oost Souburg 05:18:34 05:06:49 05:03:13 04:49:15 04:36:01 04:31:38 05:05:41 04:49:52 05:23:48 05:13:31 05:23:25 05:03:12 05:04:14 65:29:13
26 27 Raymond Anthonise Gravenpolder 04:35:18 04:58:17 05:09:41 04:46:02 05:07:45 05:08:06 05:10:38 04:42:39 05:38:48 05:10:54 05:44:28 05:21:26 05:36:18 67:10:20
27 28 Lenie de Visser Schiedam 05:08:03 04:56:15 04:52:25 05:30:00 04:52:56 05:07:41 05:35:25 05:06:05 05:24:40 05:29:17 05:10:21 05:31:55 05:04:15 67:49:18
28 29 Johan van den Berg Bergen op Zoom 05:32:59 04:20:53 04:53:44 05:44:42 05:26:49 04:47:06 05:43:23 05:46:52 05:50:57 05:28:26 04:48:20 05:32:55 05:29:13 69:26:19